- Ijdele jongen31 januari 2013 om 09:02
Hoi,
Ik ben 22 en heb sinds 4 maanden last van haaruitval. Dit gebeurt vooral op mijn achterhoofd, hier begon het, maar heeft zich 2 maanden terug ook naar boven op mijn hoofd verplaatst.
De verschijnselen die ik ervaar zijn dat bepaalde plekken op mijn hoofd eerst heel erg beginnen te jeuken. Op deze plekken worden mijn haren vervolgens dun, hard en pluizig, alsof hij langzaam aan het afsterven is zeg maar. Vervolgens vallen op deze plekken de “afgestorven haren” uit, ik merk dit vooral tijdens/na douchen of in bad.
Nu merk ik dat de jeuk zich ook verspreid en de conditie van mijn totale haar is een stuk slechter als een paar maanden terug. Droog onbehandelbaar.
Soms als het jeukt krab ik heel licht over mijn hoofdhuid en haal ik er allemaal kleine harde wit/gele bolletjes uit.
Ik ben 2 maanden terug, toen het nog wat minder erg, al naar de dokter geweest en die constateerde inderdaad schilfering en heeft mij betamethason gegeven om mijn hoofdhuid in te masseren, tegen de jeuk. schilfering dus en aan de l kon hij niks doen zei hij. Ik heb inmiddels boven en achter op het hoofd hele dunne plekken waar je makkelijk mijn hooffhuid kan zien. Ik verlies enorm veel haar, binnen een paar maanden, hiervoor had ik er nooit last van een een super dikke bos haar.
Nu ben ik bang dat ik misschien last heb van melkzuur waardoor mijn haar dus afsterft vanuit de wortel en nieuwe haargroei onmogelijk word. Mijn vraag is, zijn hier middelen tegen die je kan gebruiken en kan ik deze zelf kopen of moet ik toch nog maar een keer naar de dokter gaan(zie er een beetje tegenop omdat hij vorige keer erg sceptisch was over mijn probleem)
Alvast bedankt!
Ijdele jongenPs. In de bijlage een foto’tje van wat ik aantref in bad, nadat ik erin heb gezeten.
4 reactiesReagerenIjdele jongen31 januari 2013 om 09:03Foto niet gelukt, was te groot…
ReagerenEmma31 januari 2013 om 14:49Hallo ijdele jongen,
Gebruik je misschien sinds een paar maanden andere shampoo dan je gewend bent? Probeer eens een poosje ph neutrale babyshampoo.Groet Emma
ReagerenQuote31 januari 2013 om 14:52Alopecia areata
Reageren
http://nl.wikipedia.org/wiki/Alopecia_areataAnoniem131 januari 2013 om 14:53Lees meer vragen en antwoorden over haaruitval:
Reageren
http://www.dokter.nl/search_gcse/?q=FORID%3A11&cx=partner-pub-8575168267605921%3Aeak94u-kmbq&ie=UTF-8&q=Haaruitval&sa=zoeken&siteurl=http%3A%2F%2Fwww.dokter.nl%2F
Specialisme
Huidzorg
Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huidbarrière, hormonen en omgevingsfactoren.
Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.
Last van Melkzuur op hoofdhuid (?)
- Door Ijdele jongen
- 31 januari 2013 om 08:02
Beheerd door
Peter (huisarts)- 4 reactiesReageren
Heb je aanhoudende huidklachten?
Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.Medische hulp
Zelf je huid verbeteren
Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties