- gast9029 september 2011 om 14:50
Onlangs ben ik naar de dokter geweest voor mijn haaruitval. Hij heeft mij finasteride voorgeschreven. Ik doe echter aan bodybuilding en zit nu met twijfels. Op internet is veel te vinden over de combinatie finasteride en fitness. De ene keer wordt beweerd dat het spiermassatoename stimuleerd de andere keer wordt gezegd dat het spiermassatoename tegengaat. Mijn vraag dus: wat is waarheid?
alvast bedankt!
Specialisme
Huidzorg
Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huidbarrière, hormonen en omgevingsfactoren.
Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.
Finasteride en fitness
- Door gast90
- 29 september 2011 om 12:50
Beheerd door
Peter (huisarts)Heb je aanhoudende huidklachten?
Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.Medische hulp
Zelf je huid verbeteren
Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties