Rode vlekken/schijven en jeuk

  • #1

    Hallo!

    Herkent iemand deze huidaandoening? Dochter heeft er sinds gisteren last van. Vooral op haar armen en benen, en in mindere mate haar gezicht. Op haar armen zijn het meer bultjes, achterop haar benen echt schijven. Op haar benen jeukt het soms, zegt ze. Ze heeft geen koorts en voelt zich niet ziek.

    Reply
    #2

    Excuus, de bijlage was te groot.

    Reply
    #3

    Het lijken wel insectenbeten. . Of een van de kinderziekten. Als ze koorts krijgt of de uitslag nog erger wordt, even met de huisartsenpost bellen

    Reply
    #4

    Hallo John,

    Insekten lijkt me gek, want ze is de enige thuis die ze heeft en er is niets anders dan anders. Maar wie weet. Ze is wel donderdag in een jacuzzi geweest, daar denken we aan, Pseudomonas folliculitis?

    Mocht ze inderdaad koorts krijgen of iets anders, trekken we zeker aan de bel.

    Reply
Reageer op: Rode vlekken/schijven en jeuk


<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 1 MB



Voeg nog een bestand toe

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief