- Dirkje1 september 2022 om 01:44
Hoi! Laatst dacht ik dat ik een mee-eter boven mijn lip had (rechterkant), bleek niet zo, wel heel mijn huid gesloopt dus lang voor schut gelopen met een aardige korst.
Nu viel mij zojuist weer op dat het plekje terug is, het is een (nieuwe!!!) Ieniemienie moedervlek dus met de kleur van een sproet/Mee-eter.
Kan dit kwaad? De laatste ‘nieuwe’ moedervlekken die ik heb gekregen waren in mijn pubertijd. Ben nu 22?
Op Nederlandse sites staat dat het normaal is ze als jongvolwassene nog te ontwikkelen, maar volgens Engelse sites is het weer niet best? Wil mijzelf niet gek maken/‘uitgelachen’ worden door de huisarts, dus dacht vraag het hier even!😃
Groetjes,
Dirkje
Specialisme
Huidzorg
Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huidbarrière, hormonen en omgevingsfactoren.
Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.
Nieuwe moedervlek
- Door Dirkje
- 31 augustus 2022 om 23:44
Beheerd door
Peter (huisarts)Heb je aanhoudende huidklachten?
Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.Medische hulp
Zelf je huid verbeteren
Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.Naar zelfzorg
Specialisaties