Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Huidzorg

Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huidbarrière, hormonen en omgevingsfactoren.Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.

Tekenbeet, of toch niet?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo.

    2 dagen geleden werd ik wakker met een rond rood cirkeltje, na een uurtje was dit overigens al weer weg. Via een ander topic las ik dat dit bij een tekenbeet niet gebeurt, en de cirkel nog wel langer zichtbaar blijft, daarnaast zat er geen rood puntje in het midden (waar de beet zou moeten zitten).

    – Klopt het dat een tekenbeet cirkel niet na een uur verdwijnt, en het dus een drukvlekje zou kunnen zijn?

    – Ik vind het een beetje te drastisch om een antibioticakuur te doen, ik vroeg mij dan ook af of iemand dit toch zou aanraden, of dat ik het gewoon even moet aankijken (kijken of er toch klachten komen oid?)

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Bij en tekenbeet gaat die cirkel niet binnen een uur of dag weg hoor

    Reageren
Reageer op: Tekenbeet, of toch niet?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Heb je aanhoudende huidklachten?

Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.
Medische hulp

Zelf je huid verbeteren

Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.