Zoeken Vraag het forum

Puistjes, schilfers en jeuk op hoofdhuid

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hey,
    Ik ben iemand met heel lang haar en verzorg het altijd heel goed. Nu heb ik de laatste tijd last van hele erge jeuk op mijn hoofd en heel veel huidschilfers. Ook heb ik overal op mijn hoofdhuid een soort van puistjes. Die aardig gevoelig zijn als ik er met mijn vingers langs ga. Ik heb geen idee wat ik er tegen kan doen of wat het is. Maar de jeuk en de schilfers zijn vreselijk! Schilfers zijn amper weg te krijgen met wassen enzo!
    Wat zou het zijn en wat kan ik eraan doen?

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Ik denk dat het goed is om naar de huisarts te gaan en ernaar te laten kijken. Het is mogelijk dat je seborroisch eczeem hebt. Dat komt vaker voor en is ook behandelbaar.

    Reageren
    sabre

    Ik heb al best lang jeuk op mijn hoofdhuid en niks helpt het zijn geen beestjes ik ben bij de dokter geweest en hij kon niks vinden ik heb ook speciale shampoo voor droge hoofdhuid en het is ook in mijn nek het is al 2 maanden zo en het heeft niet met dekbed enzo te maken weet iemand iets

     

    Vast bedankt doegg

    Bijlagen:
    Reageren
    John (moderator)

    Als je er last van blijft houden, ga dan terug naar de huisarts terug en vraag om een verwijzing voor de dermatoloog.
    Föhn je je haar dagelijks of gebruik je styling producten?

    Reageren
Reageer op: Puistjes, schilfers en jeuk op hoofdhuid
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.