Zoeken Vraag het forum

Bultje in hals

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Joris

    Hoi,

    Ik heb een vraag. Ik heb al heel lang houdingsproblemen ik loop wat meer voorover met mijn hoofd. Heb al keer bij de fysio gelopen en oefeningen gedaan. Ik heb een vetbult midden op mijn nek dit is toen gecheckt is door het ziekenhuis. Ik heb ook soms last van mijn nek en hoofd vanwege slaaphouding.

    Nu een week geleden voelde ik een verdikking aan de linkerkant van mijn hals (zie foto) dit is niet te zien, maar wel voelbaar links lijkt naar mijn idee een verdikte spier (kan dit) er onder voel ik wel een kleine bobbel dit is een lymfeklier boonachtig en iets vergroot schat een centimeter.

    Kan iemand mij zeggen of de vergroting een spier zou kunnen zijn?

    Op de foto zie je rode plekjes daar zit het ongeveer het rode komt door het voelen. Rode plekken heb ik al snel.

    Bijlagen:
    5 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Dat is zonder enig onderzoek moeilijk te zeggen. De huisarts of de fysio zouden dat met onderzoek wel kunnen zeggen

    Reageren
    Joris

    Ik ga het dan even laten bekijken door mijn huisarts.

    Zou het in Theorie ook spier kunnen zijn? Ik zeg niet dat dit nu zo is maar vraag me dat af.

    Reageren
    Joris

    Ik heb al heel lang gelukkig geen echte angsten meer en kan goed omgaan met mijn klachten.
    Alleen hiermee krijg ik dan toch een beetje een rot gevoel en wordt ik dan toch een beetje Hypersonisch en word ik toch een beetje bang voor een hersentumor of lymfeklier kanker.

    Ook al heb ik ongeveer een jaar geleden een MRI gehad van mijn hoofd.

    Reageren
    John (moderator)

    Het zou een spier kunnen zijn

    Reageren
    Joris

    dank John

    Ik laat het voor nu lekker met rust en wacht even de ha af.
    Dank voor je tijd en fijne avond 😀

    Reageren
Reageer op: Bultje in hals
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.