Zoeken Vraag het forum

Bijholte ontsteking?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Hmmm

    Beste,

    Ik heb sinds ongeveer 2 weken een aantal klachten waarvan ik zelf denk dat het een bijholte ontsteking is maar natuurlijk kan ik met deze klachten niet gemakkelijk langs de huisarts (corona).

    Ik voel me wat zwak en moe, soms heb ik het koud, dichte neus (aan 1 kant), hoofdpijn, soms niesen, soort drukkend gevoel in 1 kant van mijn bovenkaak ik heb zelf het idee bij hoektanden, tanden ook gevoelig bij koud drinken en een warm gezicht aan 1 kant vooral mijn wang.

    De klachten verbeteren na mijn idee steeds iets meer maar afgelopen dagen zweet aanvallen vooral smiddags waarbij zweet op mijn voorhoofd staat, warme wang en gevoelige tanden bij koud drinken, neus aan 1 kant nog wat dicht.

    Ik zie aan tandvlees en tanden zelf verder niet veel bijzonders na mijn idee en als ik tanden en tandvlees voel ook geen pijn hooguit wat gevoelig soms.

    Wat kan dit zijn, heeft iemand hier ook ervaring mee, enig idee hoelang zoiets kan aanhouden?

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    “maar natuurlijk kan ik met deze klachten niet gemakkelijk langs de huisarts (corona).” Dat is dus niet helemaal juist. je moet gewoon naar de huisarts kunnen als dat nodig is.
    Het kan een bijholteontsteking zijn.

    Reageren
Reageer op: Bijholte ontsteking?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.