- Majrim14 april 2016 om 04:21
Ik ben er bij toeval een paar jaar geleden achter gekomen dat als ik met mijn rechter hand een schuddende beweging maak (alsof je een klein potje een paar keer snel zwenkt) dat mijn hand na afloop van de beweging door blijft trillen. Het lijkt ook in vergelijking met een paar jaar terug steeds heftiger te worden. De trilling heb ik normaal niet. En ook alleen maar aan mijn rechter hand. Kan dit een voorbode zijn van Parkinson?
2 reactiesReagerenAnoniem14 april 2016 om 20:56Belangrijkste kenmerk van Parkinson is niet trillen, maar traag bewegen. Overige symptomen die bij Parkinson aanwezig kunnen zijn: stijfheid, trillen als je de arm stil houdt (dus niet typisch na een schuddende beweging) en houdingsinstabiliteit.
Reageren
Als die andere kenmerken niet aanwezig zijn, lijkt Parkinson niet waarschijnlijk.Majrin20 april 2016 om 21:06Bedankt voor de reactie!
Reageren


