- Klasje25 mei 2018 om 09:19
Rugpijn op borsthoogte, stekende pijn linkerschouder, onbalans bij opstaan, snel zweten, brandende voeten, urine problemen, afvallen bij spieren, veel boeren. Herkent iemand iets over Parkinson? De diagnose suiker is wel gesteld maar de klachten zijn fors en worden niet minder met suikermedicatie. Huisarts komt niet verder maar er moet toch iets gebeuren. Iemand tips, ideeën? Alvast dank!!
4 reactiesReagerenJohn (moderator)
25 mei 2018 om 09:58Ik kan die klachten niet aan Parkinson linken. Ik zie wel veel klachten die aan diabetes te linken zijn. Is je bloedsuiker nu wel onder controle met de medicatie?
ReagerenCatootje25 mei 2018 om 10:32Bij diabetes speelt insulineresistentie een grote rol. Op internet kan je daar meer over vinden, ook hoe je het middels evenwichtige voeding en bepaalde voedingssupplementen de insulinegevoeligheid kan verbeteren. Belangrijk is in elk geval om te zorgen voor complexe koolhydraten, eiwitten, vetten en vezels bij elk eetmoment. Losse koolhydraten als een koekje of fruit geeft pieken in je bloedsuikerspiegel, waardoor ontregeling van je insuline.
Anti-diabetesmedicijnen zorgen voor tekorten aan diverse voedingsstoffen, zoals zink, Q10 en diverse B-vitamines. Dit soort stoffen zijn belangrijk voor je hele gezondheid en voor de insulinegevoeligheid. Wat aanvulling van stofjes zou kunnen schelen in de bijwerkingen.
ReagerenKlasje25 mei 2018 om 20:07Suiker zit nu binnen de normale waarden en daarmee ook de verwachting dat het beter zou gaan terwijl de symptomen juist eerder lijken toe te nemen. Maar het kan dus goed binnen diabetes vallen? Dank voor jullie reacties!! Nog ervaringen hoe snel dit, met het juiste dieet, kan veranderen?
ReagerenJohn (moderator)
25 mei 2018 om 22:08Die vraag kan ik helaas ook niet beantwoorden
Reageren



