- Paap30 oktober 2022 om 21:42
Goedenavond.
Ik heb op mijn rechter tepelhof een bultje/kliertje die een stuk groter is dan de rest. Deze heb ik al vrij lang, ik heb hem een keer proberen uit te knijpen omdat ik dacht dat het een puistje was. Daarna kwam ik erachter dat het de kliertjes van Montgomery zijn en dat je die eigenlijk gewoon met rust moet laten (oeps) dat heb ik toen gedaan, maar hij is een aantal maanden later nog steeds een stuk groter. Ik heb een behoorlijk heftig jaar achter de rug qua kanker gevallen in de familie/vriendenkring. Ik dacht er nooit iets ernstigs van, maar ben denk ik door de stress en angst van het afgelopen jaar een klein beetje hypochonder geworden.
Ik hoop dat jullie mij een beetje gerust kunnen stellen.
Bijlagen:
2 reactiesReagerenJohn (moderator)
30 oktober 2022 om 21:48Het is een kliertje….niet meer en niet minder en als je er ongerust over bent moet je daarmee naar de huisarts gaan en ernaar laten kijken
ReagerenPaap30 oktober 2022 om 22:00Op de een of andere manier doet die reactie mij erg goed en bevestigt dat dit jaar tussen mijn oren is gaan zitten.
Reageren



