Ik voel een strengetje richting me tepel? Ik lees overal borstkanker op internet? Moet ik me druk gaan maken? Het lijkt op zacht weefsel net als de rest. Niet persee hard?
Vandaag bij de huisarts geweest.
Gelukkig gewoon borstweefsel/klier.
Je bent bij de huisarts geweest en die heeft gezegd dat er niets aan de hand is. Blijf er dan niet mee bezig
Dat hoeven geen harde strengen te zijn
Hoe weet de arts dan dat het gewoon klierweefsel is? Als het niet hard hoef te zijn?
Het voelt namelijk gewoon als borstweefsel alleen dan ipv een rondje een soort van reepje.
Of bedoelen ze bij een strengetje van borst iets anders? Dat je dan iets heel anders voelt dan weefselachtig iets?
Je bent bij de huisarts geweest en die heeft ernaar gekeken en je ook gezegd dat er niets bijzonders was. Waarom blijf je nou over dat strengetje bezig als er niks aan de hand is?
Natuurlijk mag je dat. Maar je hebt een angststoornis. En hoe meer en langer je hier mee bezig blijft hoe meer angsten er zullen ontstaan, hoe onzekerder je wordt en hoe meer je gaat denken dat de huisarts het wel eens fout zou kunnen hebben.
Bij een strengetje kun je zelf niet vaststellen of er iets mis is ja of nee. Het hoeft ook niet perse hard te zijn. Dat is dan dus iets om mee naar de dokter te gaan. En die kan dat dan wel beoordelen
Maar als het niet hard of zacht hoeft te zijn dan kan het zo zijn dat de dokter er toch ook langs zit? Het voelt als normaal borstweefsel.
Het is in me borst nasst mijn tepelhof. Dus niet achter mijn tepel zoals op internet staat. Ik lees op internet juist stug of harde streng achter de tepel? Klopt dat dan wel?
De huisarts kan dat verschil wel voelen. Hij kan vaststellen of het gewoon borst of spierweefsel is
Maar borstkanker wordt benoemd als strengetje achter de tepel? Dat heb ik niet… spreek ik dan over ander strengwtje als bedoeld word?
Dat is dan een ander strengetje