- Annatje1 januari 2018 om 23:44
Hoi,
Sinds een korte tijd heb ik een nieuwe vriend en vrijen altijd zonder condoom aangezien ik aan de pil ben en deze trouw slik (yasmin pil) Sinds ongeveer een maand begin ik aparte klachten te krijgen zoals pijnlijke borsten,bruine afscheiding, stemmingswisselingen en laatst op een feestje werd ik ineens ook helemaal duizelig in me hoofd. Ik vraag mezelf af waar deze klachten vandaan komen. Ik heb mezelf al getest op een soa en deze was negatief en ook een vroege zwangerschapstest maar die gaf ook negatief aan. Kan het zijn dat de test het mis heeft en ik toch zwanger ben of komt het ergens anders vandaan?4 reactiesReagerenJohn (moderator)
2 januari 2018 om 00:52Als je de pil goed gebruikt raak je nier zomaar zwanger. Hoe lang heb je de pil al?
ReagerenAnnatje2 januari 2018 om 10:241,5 jaar nu zoiets
ReagerenJohn (moderator)
2 januari 2018 om 13:18Het zou kunnen, dat het toch door de pil wordt veroorzaakt. Zoals ik al schreef, is het niet erg waarschijnlijk dat je zwanger bent als je de pil goed gebruikt. Ga met de klachten naar de huisarts.
ReagerenCatootje5 januari 2018 om 21:33Gebruik van de pil bevordert een toestand van oestrogeendominantie, wat op de kortere of langere termijn klachten kan geven. Je lichaam bootst door de pil eigenlijk een zwangerschapssituatie na, zonder dat je daadwerkelijk zwanger bent. Tevens zorgt hij voor de onttrekking van allerlei vitaminen en mineralen aan je lichaam, wat je lichaam nog meer kan ontregelen.
Reageren


