- Anoniem25 november 2014 om 07:14
Hoi!
ik had een vraag, ik ben per ongeluk te laat begonnen met een nieuwe strip (verhuizing) maar vroeg me af of ik de hele strip moet afmaken? onlangs wel onveilige seks gehad en voeel me nu heel moe, misselijk en brandend maagzuur. Mn strip duurt nog 12 dagen.3 reactiesReagerenJohn (moderator)
25 november 2014 om 09:21Als je te laat begint met de stopweek gelden de regels voor het vergeten van pillen in de eerste week.
Reageren
De laatst vergeten pil nog innemen en de strip afmaken. De eerste 7 dagen na het vergeten een aanvullend contraceptiemiddel gebruiken (condoom) Als je onbeschermde seks hebt gehad in de 7 dagen voor en/of na het vergeten, ook als dat in de stopweek was, de MAP nemen of na het beëindigen van de strip, als er geen doorbraakbloeding optreedt een overtijd behandeling doen bij de huisarts. Aangezien je nog maar 12 dagen te gaan hebt, heeft de MAP natuurlijk geen nut meer. Maak dus de strip af en doe dan eventueel een zwangerschapstest.Anoniem25 november 2014 om 10:47Okay dankjewel! Moet trouwens nog maar tien dagen pil nu, sorry! als t zo is dan is t wel welkom uiteraard, maar voor nu is t dus afwachten. Wanneer kun je eigelijk testen met pilgebruik?
ReagerenJohn (moderator)
25 november 2014 om 10:59Het beste is om dat te doen 3 weken na de seks
Reageren



