- Samantha9 juli 2018 om 08:51
Goeiemorgen, ik heb een vraagje. Ik ben sinds 5 weken begonnen met Evra (anticonceptiepleister), daarvoor heb ik 6 jaar de implanon gehad. In die 6 jaar heb ik ook maar 4 keer mijn menstruatie gehad. Mijn vriend en ik hebben in de tijd dat ik Evra gebruik 2 keer gevrëeen.
Maar sinds 5 dagen ben ik heel vaak misselijk en wordt ik ook al misselijk als ik aan eten denk. Ik voel me ook wat neerslachtig. Zou het aan Evra kunnen liggen? Mijn vriend is bang dat ik misschien zwanger ben. Ik (wij) hoop natuurlijk van niet, maar zou het kunnen?
Alvast bedankt!2 reactiesReagerenJohn (moderator)
9 juli 2018 om 11:43Dat zou van de pleisters kunnen zijn,. Bespreek het met je huisarts
ReagerenCatootje9 juli 2018 om 23:07Hormonale anticonceptie werkt ontregelend op je eigen hormoonhuishouding en zorgt voor verliezen aan diverse vitaminen en mineralen, waaronder zink. Op de kortere of langere termijn kan dit klachten geven. De Evra bevat ook kunstmatige oestrogeen, wat weer andere klachten kan geven. Dit soort info kan je vinden op internet.
Reageren



