- J18 februari 2017 om 20:35
Hallo,
Ik heb 4 weken geleden een nuvaring geplaatst. Ik heb deze bewust 4 weken laten zitten omdat de nuvaring best prijzig is en dit toch wel scheelt. Aangezien de nuvaring 4 weken veilig is, is dit ook geen probleem.
Alleen had ik de nuvaring vanochtend om 10 uur moeten verwijderen. Ik dacht er vanavond om 8 uur pas aan en heb hem toen nog verwijderd voor een stopweek.
Ben ik in mijn stopweek nu nog beschermd? Ik weet niet of die 8 uurtjes te laat verwijderen erg is.5 reactiesReagerenJohn (moderator)
18 februari 2017 om 20:41De ring wordt maar 3 weken gedragen en geen 4. Hij is dus ook GEEN 4 weken veilig. Doe bijsluiter is er niet voor niets bij. Daar staat dat toch duidelijk in. Je bent en was dus niet beschermd.
ReagerenJ18 februari 2017 om 20:43John (moderator)
18 februari 2017 om 21:02Ja, 3 weken dragen en dan 1 week stopweek. Â Dat zijn er dan dus 4.
Jij maakt er 5 van 4 weken dragen en dan een stopweek
ReagerenJudith18 februari 2017 om 21:16U mag 1 ring 3 weken achtereen dragen. Mocht u de ring vergeten op tijd eruit te halen, dan is de werking nog betrouwbaar tot maximaal 4 weken na het inbrengen, dus nog een week extra. U kunt na verwijderen gewoon een stopweek inlassen en daarna een nieuwe ring inbrengen.
ReagerenJohn (moderator)
18 februari 2017 om 21:19Ik zie het nu inderdaad in de nieuwe bijsluiter ook staan…. excuus  Dan zou het geen probleem moeten zijn. Je hebt binnen 12 uur een nieuwe gebruikt
Reageren



