Zoeken Vraag het forum

geïrriteerde longen na chili in neus

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    ongeveer een kwartier geleden weer even ik met mijn handen over mijn neus ik had juist daar voor chili peppers gesneden. Mijn neus brandde herl erg. Nu zijn mijn longen erg geïrriteerd. Waarschijnlijk door het inademen van die peper resten. Is dit schadelijk voor mijn longen en moet ik hiermee naar de huisarts?

    5 reacties
    Reageren
    Tandor1

    Nee hoor dat gaat vanzelf weer over. Als de klachten wel langer aanhouden is het goed om even contact op te nemen met de huisarts

    Reageren
    Anoniem

    Bij het eten 1 kleine chillivlok via mijm mond in mijn neus terechtgekomen en naar “boven” geschoten. Ik heb nu wat pijn aan mijn rechter oogkas en rechterslaap. Is dit gevaarlijk? Aangezien dit net 10 min geleden is gebeurtd, weet ik niet of ik hiermee naar de dokter moet?

    Reageren
    Suus

    Als je klachten aanhouden, bel dan even je huisarts

    Reageren
    Anoniem

    Hoelang adviseert u om het aan te kijken?

    Reageren
    Suus

    Je kunt ook gewoon even je huisarts bellen als je nog last hebt.
    Dan kan die ter plekke bepalen of je gezien zou moeten worden.
    Hoef je er ook niet over te stressen

    Reageren
Reageer op: geïrriteerde longen na chili in neus
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Schurft of eczeem: wat is het verschil?

4 min leestijd

Schurft: oorzaak en behandeling

4 min leestijd

Schaamluis: oorzaak, symptomen en behandeling

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.