- Gast2 januari 2010 om 10:27
Hallo,
Ik heb zins een tijd uitslag op mijn gezicht het jeukt heel erg en het is een beetje rood en heel droog. Mijn dokter had eerst hydrocortison voorgeschreven maar hielp niet. Ik heb nu zelf vogelzalf gekocht dat maakt het minder droog alleen de uitslag blijft. Weet iemand wat ik kan doen of welke zalf ik kan gebruiken?
12 reactiesReagerenAnoniempie2 januari 2010 om 13:30Hallo,
Dat zelfde probleem heb ik ook,
het komt waarschijnlijk door douchecreme, en het koude weer buiten.na het douchen kan je het insmeren met bodylotion. Die rode plekjes blijf je wel wat zien, maar de jeuk gaat weg.Hoop dat je hier wat aan hebt,
doeii
ReagerenWendeline2 januari 2010 om 13:38Probeer Weleda rozen crème, daar hoor ik alleen maar goede dingen over. Hier kun je meer informatie vinden: http://www.weleda.nl/lichaamsverzorging/van-top-tot-teen/huidverzorging.html
ReagerenAnoniem2 januari 2010 om 13:50Rode, droge, schilferige huid
http://www.dokter.nl/forum/Allergie/41897-rode-droge-schilferige-huid.htmlExtreem droge gezichtshuid?
http://www.dokter.nl/forum/Huid-haar/82774-extreem-droge-gezichtshuid.htmlBranderig, rode vlekken gezicht
http://www.dokter.nl/forum/Allergie/41831-branderig-rood-vlekken-gezicht.htmlSchrale plekken
http://www.dokter.nl/forum/Huid-haar/81242-schrale-plekken-op-kin.htmlZeer droge, schilferige huid
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Huid-haar/219380-Zeer-droge-schilferige-huid.htmlanja Janssen9 april 2010 om 14:56als ik al die berichten van jullie lees, rode, schilferige plekken dan weet ik bijna zeker dat het clowsneczeem is, de latijnse naam weet ik even niet meer, ik heb het ook altijd in de winter tot ongeveer april. Ben nu 47 en merk nog geen verbetering. Wat je dus absoluut niet op deze vorm van eczeem moet smeren is hormoonzalf want als je daarmee stopt dan krijg je een verschrikkelijke uitbarsting.
Reageren
Ik heb “metronidazol activis” creme gekregen van de huidarts. Werkt matig, ook merk ik dat mijn huid wat rustiger wordt van de PCL-e creme van Biodermal.
Ik heb ook erge last van hooikoorts in de zomer, dat heeft er allemaal mee te maken, ik heb ook ontdekt dat het verergert door het eten van steenvruchten zoals, appel, kersen. Ook heb ik afgelopen winter ontdekt dat ik allerisch ben voor tomaten, rauw, gekookt veel minder.
Het heet clownseczeem omdat de plekken meestal rond je mond zitten maar je kunt het toch niet vergelijken met gewone eczeem volgens de artsen.Anoniem10 april 2010 om 00:14Clowns eczeem = periorale (rond de mond) dermatitis (huid ontsteking)
ReagerenAnoniem18 maart 2011 om 18:57Lees ook:
droge huid, alternatieve geneeswijze
http://www.dokter.nl/forum/Complementaire-geneeswijzen/22554-droge-huid.htmlDroge Huid, dochter 8 weken
http://www.dokter.nl/forum/Kinderen/164296-Droge-Huid.htmlHuid gezicht heel droog
http://www.dokter.nl/forum/Huid-haar/82416-droge-huid.htmldroge rode huid met schilfertjes
http://www.dokter.nl/forum/Huid-haar/84544-droge-rode-huid-met-schilfertjes-rond-mond-en-kin.htmlErg droge huid, en rode vlekken
http://www.dokter.nl/forum/Huid-haar/246306-Erg-droge-huid-en-rode-vlekken.htmlextreem droge gezichtshuid?
http://www.dokter.nl/forum/Huid-haar/82774-extreem-droge-gezichtshuid.htmlZeer droge, schilferige huid.
http://www.dokter.nl/forum/Huid-haar/219380-Zeer-droge-schilferige-huid.htmldroge huid, dermatoloog
http://www.dokter.nl/forum/Huid-haar/80577-droge-huid.htmlDroge gezichtshuid
http://www.dokter.nl/forum/Huid-haar/78980-droge-gezichtshuid.htmlgevoelige huid, rode vlekken, jeuk
http://www.dokter.nl/forum/Huid-haar/175544-gevoelige-huid-rode-vlekken-jeuk.htmlDroge/gevoelige huid
http://www.dokter.nl/forum/Huid-haar/84535-Droge/gevoelige-huid.htmlSchrale plekken op kin
http://www.dokter.nl/forum/Huid-haar/81242-schrale-plekken-op-kin.htmlJeuk onderbenen
http://www.dokter.nl/forum/Allergie/42437-Jeuk-onderbenen.htmlRode, droge, schilferige huid
http://www.dokter.nl/forum/Allergie/41897-rode-droge-schilferige-huid.htmlIrritatie gezicht na het douchen
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Huid-haar/83586-irritatie-gezicht-na-het-douchen.htmlHennie31 augustus 2012 om 22:02Hooikoorts medicijnen als cetirizine willen ook nog weleens helpen bij uitslag. Proberen waard. Bij mij en mijn dochter die heel veel last van hooikoorts heeft en met name ademhalingsklachten/oogklachten heeft verminderen de jeukende huidslagsklachten vrij snel na het nemen van dit medicijn.
Reagerenrene broekmeulen25 oktober 2012 om 19:19mischien komt het van de zogenaamde e nummers zoals de e nummers conserveermiddel anti oxidant en emulgator zie hiervoor de verpakingen van bv kaas worst boter ys enz eet alleen kip vis groente fruit ryst granen en alles puur natuur by twyfel niet eten eet geen schaal of schelpdieren eet geen scherpe smaken mosterd sambal hete pepers koffie drink alleen natuurlyke sappen sinasappel druivenen en appelsap bv. bak vis of kip in 100 procent naturlyke olie neem onder geen enkele voorwaarde dierlyke vetten tot u anders dan de twee voorgenoemde eet bv geen ook geen brood somige bakers bakken 100% naturlyk brood dat mag wel geen koek taart piza geen melk enz kyk dit twee weken aan dan moet er een merkbare verbetering zyn
Reagerenrene broekmeulen25 oktober 2012 om 19:33myn bercht over uitslag in het gezicht werkt mischien niet by alle vormen van uitslag maar is zeker de moeite ward om te proberen en het kost allen moeite vr gr rene broekmeulen ex patient traditioneel chineese geneeskunst laat het my weten met u bevindingen
Reagerenrene broekmeulen27 oktober 2012 om 14:58nog een aanvulling de genoemde stoffen conserveermiddel, anti oxidedant,enemulgator zyn veel al kunstmatig en darby hoort ook de kunstmatige zoet stoffen , zoals bv in cola light
Reagerengvdyk24 november 2012 om 09:02ook ik heb last van plekken in mijn gezicht; de ene keer meer, de andere keer minder. Voor mijn gevoel zonder aanwijsbare reden komt het en gaat het weer. Soms zelfs helemaal even weg. De huisarts heeft al van alles geprobeerd van pillen, zalfjes e.d. en nu heeft de huidarts een hormoonpreparaat gegeve; ook dat helpt niet. wie weet wat???
Reagerenalexandra16 december 2012 om 10:41het komt niet door douchspul. ik kan al geen zeep en degelijke in mn gezicht verdragen dus gebruik reinigingsmelk en tonic.
Reageren
Ik heb t nu ook alweer een paar weken, t jeukt, en tegenlijkertijd kan t pijn doen van de irritatie.
Ik had iets wat hielp maar dat helpt deze keer ook niet…vraag me dus ook af wat zou kunnen helpen


