- /26 december 2009 om 21:25
Hallo iedereen, ik heb sinds een aantal weken rare vlekken / bulten over mijn hele lichaam die vreselijk jeuken. Als ik krab worden de vlekken steeds groter en dikker. Het begon op mijn benen en zit nu over zo ongeveer mijn hele lichaam. Heb de dokter al gebeld maar die zegt dat ik nog een tijdje moet wachten tot ik langs mag komen. Iemand tips of ideeën wat het zou kunnen zijn? Want die jeuk begint nu wel heel erg te irriteren.
Groeten,14 reactiesReagerenSarah26 december 2009 om 23:47Ik vind dit een hele vreemde reactie van jouw dokter. Uit jouw verhaal maak ik op dat het op je hele lichaam zit en dat het zich uitbreidt en ernstiger wordt. Waar wacht de dokter dan nog op?
ReagerenAnoniem27 december 2009 om 00:46/27 december 2009 om 11:06Daar heb ik inderdaad aan gedacht. Trouwens wat ik wel vreemd vind is dat als ik een tijdje niet krab, de bulten weer verdwijnen. Groeten!
ReagerenNoah27 december 2009 om 14:02Dat heet gegeneraliseerd urticarieel exantheem, maar het kan ook een virus zijn, en dat geneest vanzelf, dus ik begrijp de huisarts wel.
Reageren/9 februari 2010 om 21:56[i]Dat heet gegeneraliseerd urticarieel exantheem, maar het kan ook een virus zijn, en dat geneest vanzelf, dus ik begrijp de huisarts wel.[/i]
Ik ben nu bijna 2 maanden verder. Tijd een stuk minder last gehad maar het verdween niet. Nu uit het niets ineens weer heel erg veel last. Ik heb geen flauw idee, toch maar weer richting de dokter denk ik dan..
ReagerenAnoniem10 februari 2010 om 00:35Misschien ben je wel overgevoelig of allergisch voor het een of ander. Ben je toevallig voor de klachten weer zijn ontstaan met hetzelfde in aanraking gekomen als de vorige keer?
Reageren/10 februari 2010 om 18:33[i]Misschien ben je wel overgevoelig of allergisch voor het een of ander. [/i]
Heb ik inderdaad aan gedacht. Het enige wat ik kan vinden is dat het weer zo koud is buiten. Verder geen verandering wat betreft wasmiddel of shampoo oid.
ReagerenAmy.19 april 2010 om 06:13Ik ben Amy en ik heb het zelf ook ik las dit allemaal maar ik heb het niet over mijn HELE lichaam.Ik heb het op mijn buik en op mij gezicht.Ik ben nog best jong.En hoelang kan hett blijven zitten?? Groetjes Amy!!
ReagerenAnoniem19 april 2010 om 09:46Lees ook:
Jeuk op buik en borst
http://www.dokter.nl/forum/Allergie/193543-Jeuk-op-buik-en-borst.htmlKoude allergie
http://www.dokter.nl/forum/Allergie/41637-koude-allergie.htmlNetelroos besmettelijk?
http://www.dokter.nl/forum/Allergie/41880-Urticarie-/-Netelroos…-besmettelijk.htmlVlekken over hele lichaam
http://www.dokter.nl/forum/Allergie/219636-jeukende-bultjes/vlekken-over-hele-lichaam.htmlNetelroos, urticaria, galbulten
http://www.dokter.nl/forum/Huid-haar/202451-Netelroos-urticaria-galbulten.htmlGalbulten / urticaria / netelroos
http://www.dokter.nl/forum/Huid-haar/84391-Galbulten-/-urticaria-/-netelroos.htmlUitslag bij inspanning
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Allergie/41473-uitslag.htmlAnoniem26 september 2010 om 18:46Lees ook:
Jeuk over mijn hele lichaam
http://www.dokter.nl/forum/Huid-haar/187645-jeuk-over-mijn-hele-lichaam.htmlOveral gekmakende jeuk
http://www.dokter.nl/forum/Huid-haar/213015-Overal-gekmakende-jeuk.htmlJeuk in rug
http://www.dokter.nl/forum/Hoofd-hals-schouders/200009-jeuk-in-rug.htmlHuiduitslag over hele lijf zonder jeuk
http://www.dokter.nl/forum/Huid-haar/193750-Huiduitslag-over-hele-lijf-zonder-jeuk.htmlJeuk over lichaam
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Over-Dokter.nl/234806-harde-tepels-man-en-jeuk-over-lichaam.htmlJanna11 mei 2012 om 20:51Ik heb er nu ook last van sinds ik een andere schampo gebruik maar het kan ook van snoep komen dat je te snel en te veel heb gehad en daar kan dan je bloeddruk niet tegen Gr. Janna
ReagerenRina2 augustus 2012 om 08:00Hallo Iedereen,
Reageren
Ik ben vandaag naar de bioscoop geweest.. En toen kreeg ik na de bioscoop jeuk..( de film duurde 3 uur)
Ik ging krabben.. en ik dacht dat het muggen bultjes waren.. maar dat was niet zo.. ze zien er niet zo uit.. en nu komen er steeds meer.. Maar mijn moeder heeft Indonesische medicijnen.. en die helpen wel.. maar het blijft jeuken..ik wil graag weten wat het is? de bulten zijn de dezelfde kleur als mijn huid.. maar der omheen is het rood/roze..? heeft iemand een idee? en wanneer gaat het weg? Ik hoop at het snel weg gaat. ik ben nog jong..jason18 augustus 2012 om 23:26hallo iedereen
ik heb gisteren zo last gekregen van bulten die jeuken en als ik krab wordt het groter
de huisartsen post heeft verteld koude laken over me heen leggen heb ik gedaan worden ze alleen maar ergerze zijden dat het warmte bulten waren maar ik vind het gewoon vaag
ReagerenLola21 augustus 2012 om 13:14Zonneallergie, galbulten?
Reageren


