- Sara24 januari 2024 om 11:16
Hi, ik heb sinds een paar weken erge uitslag op mijn hand, nek en gezicht. Het leek eerst op eczeem maar het zijn kleine blaasjes die gaan jeuken en er komt ook vocht uit. Het lijkt zich te verspreiden, want het is nu ook op mijn gezicht. Mijn huid lijkt niet te genezen wanneer de blaasjes zijn open gegaan. Iemand enig idee wat dit zou kunnen zijn?
3 reactiesReagerenJohn (moderator)
24 januari 2024 om 11:27Moeilijk om daar zoiets over te zeggen, maar ik denk dat het toch goed zou zijn om daarmee naar de huisarts te gaan en ernaar te laten kijken
ReagerenSara25 januari 2024 om 09:09Ik ben naar de dokter geweest. Ze hebben me een antibiotica creme gestuurd maar die hielp niet en het wordt alleen maar erger. Uit mijn open huid komt vocht en de wondjes genezen niet. De fotos zijn nu naar een dermatoloog gestuurd voor advies.
ReagerenJohn (moderator)
25 januari 2024 om 11:41Dan zul je even op het advies van de dermatoloog moeten wachten
Reageren




