Gal uitspugen smorgens bij snuiven van medikinet

  • #1

    Hallo
    Ik snuif nu al ongeveer 2 jaar medikinet 20mg. De laatste maanden heb ik plots een bijwerking gekregen. Net voor of na het snuiven van mijn 4 pilletjes medikinet 20mg moet ik overgeven en het ziet er altijd groen/geel uit, nooit veel maar wel vree vies en sterk van smaak. Zijn er nog mensen die dit ervaren?

    Reageer
    #2

    Zou het niet verstandig zijn om hulp te zoeken om van het drugsgebruik af te komen?

    Reageer
    #3

    Vorig jaar in opname gezeten. Ik krijg ondertussen al meer dan een jaar hulp van thuisverpleging die iedere dag mijn medicatie komt brengen, ik krijg familiezorg en ga maandelijks bij mijn psychiater, heb ook hypnosis geprobeerd.. daarnaast ga ik nu ook online drugs begeleiding opstarten. Ik heb al heel mijn leven verslavingen gehad en ben al lang op zoek naar de juiste behandelingen voor te kunnen leven zonder enige gebruik maar ik vrees dat met mijn mentale gezondheid en verleden het eenmaal niet leefbaar kan zijn en dat ik altijd wel een afleiding nodig zal hebben...

    Reageer
    #4

    Afleiding zul je nodig hebben maar niet van drugs. Daarmee zul je de problemen alleen maar in stand houden.

    Reageer
Reageer op: Gal uitspugen smorgens bij snuiven van medikinet
Selecteer afbeelding
Maximale afbeelding grote is 512kb, toegestande bestandtypes: *.jpg, *.jpeg, .jpe,.gif
Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief