- Helmond25 januari 2018 om 04:30
Hi
Ik ben een tijdje geleden gestopt met Wiet want het maakte me erg paranoia
En wil er ook niks mee te maken meer hebben of met andere drugs
alleen zit ik ergens mee
Vandaag was er iemand bij het restaurant waar ik werk.
Hij kent mij vader ook en me vader weet paar personlijke dingen van hem waarom hij ook afstand neemt.
1 daarvan is waar ik me zorgen om maak is dat hij Crack rookt.
En vandaag kreeg ik als gewoonlijk me fooi.
Maar het zou kunnen dat het geld van me fooi van hem vandaan komt en hij heefd met ze crack handen het geld aangeraakt.
Zou het misschien kunnen dat ik nu met crack in contact ben gekomen bijvoorbeeld toen ik wat ging eten of een sigaret pakte en rookte
Want weet wel dat ik toen ik thuis was me munt geld me fooi ging tellen en daarna een sigaret ging roken en daarna wat eten en had me handen nog niet gewassen.
Groetjes3 reactiesReagerenJohn (moderator)
25 januari 2018 om 09:38Je bent inderdaad een beetje paranoia.. Dit is toch wel heeeeeel erg ver gezocht
ReagerenHelmond25 januari 2018 om 13:46ja inderdaad hoe groot is de kans dat dit zijn geld was. Best wel klein.
en dan kan je alsnog geen crack aan je handen hebben toch door het geld?
dus hoef me niet zorgen te maken dat ik na het geld tellen wat ging eten en een sigaret ging roken zonder me handen te wassen.
ReagerenCatootje27 januari 2018 om 09:48Lijkt me beter om goed voor je eigen gezondheid te zorgen. Ook goed om je daar eens in te verdiepen.Zo zorgt gebruik van drugs voor tekorten aan allerlei voedingsstoffen, waaronder magnesium. Belangrijk dus om allereerst te zorgen voor volwaardige voeding en daarbij gebruik van wat vitaminen en mineralen. Ook een stofje als omega 3 helpt de neurotransmitters in balans te brengen.
Reageren



