- miss Dais2 november 2009 om 17:39
hallo allemaal
ik heb een heel vreemd verhaal
op vakantie gewoon de pil geslikt na de 1e keer gemeenschap volgende dag meteen kramp in me buik ik dacht mm zal wel vanwegen ander land klimaat enz gewond e pil doorgeslikt maar kreeg rare klachten en na 4 dagen bloedverlies door de pil
a enkele weken rare klachten naar de dokter bleek ik een blaasonsteking te hebben en zwangerschap test gedaanaan de hand van de klachten deze was negatief de dokter wild ehem herhalen wegens te vroeg testen misschien. en stoppen met de pil
week er op weer een test weer negatief
klachen beleven aanhouden dikke buik buikpijn gevoelige borsten. op eigen houtje een kliniek opgezocht omdat de dokter nie verder wilde helpen
daar een echo laten maken nikste zien
binnewaardse echo gedaan daar kwamen twijfels
in de baarmoedermond zit een slijmprop!
maar verder niks te zien na berekening zou ik 4 weken zwanger kunnen zijn maar was niks te zien behalve een slijmprop nu heb ik me laten vertellen dat je dan ook nog niks kan zien
pas na 6 weken een hartje kan horen kloppen maar de slimprop in de baarmoeder hals komt alleen voor bij zwangere vrouwen toch vreemd verhaal??
heeft iemand dit meegmaakt of weet iemand een adres voor bloed prikken zonder verwijskaart?
wil graag weten ben ik wel of niet zwanger ??6 reactiesReagerenAnoniem3 november 2009 om 06:33In de baarmoedermond zit meestal (behalve tijdens de ovulatie), een ondoorgankelijke slijmprop om de baarmoeder tegen infecties te beschermen.
ReagerenmissDais3 november 2009 om 12:24dankjewel voor je antwoord dus ook als je niet zwanger bent? kan daar dus een slijmprop zitten.
ReagerenZonnetje3 november 2009 om 16:15Hallo Miss Dais,
Reageren
Vervelend die onzekerheid. Je kunt ook een slijmprop hebben als je niet zwanger bent, meestal wat minder groot dan bij een zwangerschap. Het beschermt je tegen infecties van buitenaf.
Moet je nog terug naar het ziekenhuis?
Groeten, Zonnetjeslijmprop10 november 2009 om 23:08dankjewel voor je reactie
ja ik moet nog terug ik moest gewoon me pil doorslikken en als ik dan overtijd bleef weer een echo laten maken dus ik moet nog afwachten zeker heel vervelend die onzekerheid
Reageren
groetjesSuus15 november 2009 om 00:08Wil je laten weten hoe het verder gaat?
ReagerenAnoniem6 januari 2011 om 12:35Lees ook:
Verlies van slijmproppen?
http://www.dokter.nl/forum/Vagina-baarmoeder-eierstokken/221799-Verlies-van-slijmproppen.htmlzwanger of iets anders
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Zwanger-worden/9021-zwanger-of-iets-anders.html
Specialisme
Zwangerschap
Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.
slijmprop op echo maar verder niks te zien
- Door miss Dais
- 2 november 2009 om 16:39
Beheerd door
Peter (huisarts)- 6 reactiesReageren
Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?
Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.Medische hulp
Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?
Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties