- candy201010 november 2010 om 00:08
ik ben vorige week ongesteld geworden, tijdens deze menstruatie kwam er een stuk vlees eruit, geen slijm of bloedprop zoals ik normaal zie. Heb het even vastgehouden was egt vlees. Voordat deze menstruatie begon had ik ook hele erge menstruatie pijn als ik liep deed et al pijn. Nadat het vlees eruit is gekomen is mijn menstruatie gelijk gestopt. en een dag later is de menstruatie gewoon weer begonnen weet iemand wat dit kan zijn ik vind dit heel vreemd.
7 reactiesReagerencandy201010 november 2010 om 20:42iemand..??
ReagerenInèz10 november 2010 om 20:53Zou het een spontane abortus kunnen zijn. Kan het zijn dat je zwanger bent geweest zonder dat je het wist?
Reagerencandy201010 november 2010 om 20:58dat zei me moeder ook al, verder ben ik ook vaak misselijk en hele erge steken onder in me buik, soms als ik loop doet het al pijn
ReagerenTamara10 november 2010 om 21:34Sinds wanneer heb je deze klachten? Lopen deze parallel aan de menstruatieproblemen? heb je misschien ook last van ander afwijkend bloedverlies? Heb je misschien een zwnagerschapstest gedaan en heb je daar een uitslag van? Heeft de huisarts een extrauteriene graviditeit uitgesloten?
Reagerencandy201010 november 2010 om 21:45Ik heb ze sinds deze maand heb ze nog niet eerder gekregen, nee ik heb geen zwangerschapstest gedaan ben wel vaker overtijd en er gebeurd nooit wat is extrauteriene gravidteit?
ReagerenAnoniem10 november 2010 om 22:06EUG (buitenbaarmoederlijke zwangerschap:
Reageren
http://nl.wikipedia.org/wiki/Buitenbaarmoederlijke_zwangerschapAnoniem24 november 2010 om 16:17Lees ook:
Menstruatie of vroegtijdige miskraam?
http://www.dokter.nl/forum/Menstruatie/223132-Menstruatie-of-vroegtijdige-miskraam.htmlMiskraam of niet?
http://www.dokter.nl/forum/Hart-bloed-bloedvaten/74535-miskraam-of-niet.htmlMiskraam?
http://www.dokter.nl/forum/Anticonceptie-abortus/233926-miskraam.htmlMiskraam of niet?
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Zwangerschap/192479-Miskraam-of-niet.html


