- Anoniem2 september 2016 om 15:27
Kan je zwanger raken als je iemand aftrekt hij klaar komt maar jij je broek en onderbroek wel aan hebt maar een stukje open.
Kan je ook van voorvocht zwanger raken.
Ik ben echt bang dat ik zwanger ben !!!!! Kan iemand mij helpen
3 reactiesReagerenAnoniem2 september 2016 om 15:43Ja van voorvocht kan je ook zwanger raken.
ReagerenAnoniem2 september 2016 om 16:19Ik had mn onderbroek en normale broek gewoon aan het was alleen een beetje open.
zn penis is niet in mijn vagina geweest ik heb em alleen afgetrokken.
Moet ik een moringafter pil nemen?
ReagerenJohn (moderator)
2 september 2016 om 17:14Je moet helemaal niks doen.
Reageren
Zo kun je niet zwanger raken.
Specialisme
Zwangerschap
Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.
Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?
Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.Medische hulp
Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?
Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.Naar zelfzorg
Specialisaties