- Anoniem29 juni 2016 om 17:48
Hallo, ik heb al een paar dagen last van pijnlijke zware borsten met meer bultjes erop, buikpijn, belletjes die ploffen in men buik, hoofdpijn, en zo misselijk.Ik slaap ook heel slecht.Ik moet 3 juli ongesteld worden, heb vandaag een test gedaan en die was negatief. Kan ik toch nog zwanger zijn?
4 reactiesReagerenJohn (moderator)
29 juni 2016 om 18:26Die vraag kan natuurlijk niemand zo beantwoorden. Wel kan ik zeggen dat het nog veel te vroeg is voor zwangerschapsverschijnselen. Die kun je namelijk nog niet hebben. Ik denk eerder dat het menstruatieklachten zijn.
ReagerenAnoniem2 juli 2016 om 09:23Hallo, 1 dag voor menstruatie en ben nog altijd misselijk, men borsten doen echt pijn, scherpe steekjes in men onderbuik en men onderrug doet ook pijn en hoofdpijn. Het voelt anders dan menstruatiepijn. Wat is dit?
ReagerenJohn (moderator)
2 juli 2016 om 10:04Zoals ik al schreef zullen het menstruatieklachten zijn. Zwangerschapssymptomen kun je nog helemaal niet hebben.
ReagerenAnoniem4 juli 2016 om 10:35Vandaag een test gedaan omdat menstruatie uitbleef, en hij was positief. We zijn zwanger
Reageren


