- Anoniem13 mei 2016 om 18:42
Hoi, ik heb eergisteren (11 mei 2016 om 10;00) onveilige seks gehad. Vandaag heb ik de morning after pil gehaald en ingeslikt om 20;35. Heb ik kans dat ik zwanger word? Nu nog nadat ik de morninf after pil na 2 dagen heb geslikt?
4 reactiesReagerenJohn (moderator)
13 mei 2016 om 18:54Je moet de pil in ieder geval binnen 72 uur nemen.
Reageren
Zo snel mogelijk is natuurlijk het beste.Anoniem13 mei 2016 om 19:06Oke dat heb ik gedaan, betekend dat dus dat ik niet zwanger word?
ReagerenJohn (moderator)
13 mei 2016 om 19:11In principe wel…
Reageren
Maar de MAP werkt helaas niet altijd…..er zijn wat uitzonderingen . Die kun je in de bijsluiter vindenAnoniem13 mei 2016 om 20:17Oke fijn om te weten dankjewel! T probleem is namelijk dat ik 15 jaar oud ben
Reageren
Specialisme
Zwangerschap
Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.
Onvelige seks + morning after pil na 2 dagen
- Door Anoniem
- 13 mei 2016 om 16:42

Beheerd door
- 4 reactiesReageren
Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?
Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.Medische hulp
Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?
Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties