- Anoniem8 mei 2016 om 10:29
Hi,
Ik ben sinds 4 maanden geleden gestopt met de pil en ben in de maanden daarna gewoon ongesteld geworden. Op de dagen dat ik met pil ook ongesteld zou moeten worden.
Nu zit ik in de 4de maand en zou ik rond vrijdag/zaterdag ongesteld moeten worden, dit is nog niet het geval. Ik heb ook nog niet echt het gevoel alsof dat gaat komen (normaal voel je wel een soort buikpijn die daarbij hoort).
Ik heb in de voorgaande maanden wel sex gehad maar altijd met condoom. Kan het zijn dat het in de 4de maand ineens onregelmatig is of moet ik me nu toch zorgen maken?
Groet,
Kim3 reactiesReagerenJohn (moderator)
8 mei 2016 om 14:56Het warme weer zou daar invloed op kunnen hebben.
Reageren
Je zou natuurlijk voor de zekerheid een test kunnen doenAnoniem8 mei 2016 om 19:32Kan ik na 11 dagen al een test doen?
ReagerenJohn (moderator)
8 mei 2016 om 19:38Een test kun je 2,5-3 weken na de seks doen.
Reageren
Specialisme
Zwangerschap
Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.
Gestopt met pil – in 4de maand ineens nog niet ongesteld
- Door Anoniem
- 8 mei 2016 om 08:29

Beheerd door
Peter (huisarts)
- 3 reactiesReageren
Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?
Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.Medische hulp
Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?
Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties