- Anoniem17 september 2014 om 09:25
Hoi ik moest 23julie de prikpil zetten dat heb ik niet gedaan ivm kinderwens. Vandaag 17 september heb ik al een week last van mijn tepels. Ze zijn echt pijnlijk. Ook worden mijn borsten groter en zijn ze zwaarder. Na de wc gaan is lastig en heb meer last van witvloed. Ook ben ik sinds vandaag een beetje misselijk. Mijn haren zijn na een dag wassen al vettig en ben veel moe. Ik ben niet meer ongesteld geworden en heb vandaag een testje gehaald helaas negatief. Hoort dit allemaal bij het stoppen met de prikpil. Komen de bijwerkingen pas zo laat? Groetjes
1 reactieReagerenJohn (moderator)
17 september 2014 om 10:06Het is inderdaad mogelijk dat het van het stoppen van de prikpil is. Dat kan enige tijd duren voordat de cyclus weer is hersteld.
Reageren
Specialisme
Zwangerschap
Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.
gestopt met de prikpil
- Door Anoniem
- 17 september 2014 om 07:25
Beheerd door
Peter (huisarts)- 1 reactieReageren
Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?
Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.Medische hulp
Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?
Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties