- Tandor125 november 2013 om 19:12
Je hebt helemaal gelijk wat de test betreft.
Ik zal het onderwp veranderen.4 reactiesReagerenTandor125 november 2013 om 19:12Je hebt helemaal gelijk wat de test betreft.
Reageren
Ik zal het onderwp veranderen.Anoniem25 november 2013 om 21:09Wel jammer dat het hele verhaal nu niet meer te lezen is, had gewoon gehoopt dat het verhaal bij iemand herkenbaar zou zijn.
ReagerenTandor126 november 2013 om 18:10Het lijkt erop dat er iets niet is goed gegaan met het veranderen van het onderwerp.
Reageren
Ik ga kijken wat er mis is gegaan. ExcuusTandor126 november 2013 om 18:16http://www.dokter.nl/forum/zwangerschap/357100-dag-voor-nod-sex-nu-10-dagen-overtijd#363758
Dat is de link naar het onderwerp
Reageren
Specialisme
Zwangerschap
Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.
dag voor NOD sex, nu 10 dagen overtijd,
- Door Tandor1
- 25 november 2013 om 18:12
Beheerd door
Peter (huisarts)- 4 reactiesReageren
Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?
Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.Medische hulp
Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?
Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties