Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Zwangerschap

Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.

witte tepels????

Peter (huisarts)

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • blablabla

    Hoi,

    Ik heb nog nergens iets kunnen vinden over wat ik een week geleden ontdekte. Ik heb een huidziekte, vitiligo, daardoor heb ik witte plekken op m’n lichaam. Ik heb daar lichttherapie voor zodat ik pigmet terug krijg.

    Nu is het zo dat ik een week geleden ontdekte dat onder mijn tepels op m’n tepelhof ook witte vlekken zitten. De lijnen van de witte vlekken eindigen precies waar mijn normale huid begint. Het is trouwens niet, zoals ik overal heb gevonden, in de vorm van witte puistjes, maar echt spierwit.

    Van wat ik had gevonden over witte tepels (meer de puistjes vorm) werd het in verband gebracht met zwangerschap/borstvoeding.. Ik ben niet zwanger geweest, en geef dus ook geen borstvoeding.

    Kan het zijn dat ik zwanger ben (zou mogelijk zijn, hoewel ik wel aan de pil ben en hem regelmatig slik) of heeft het toch gewoon te maken met mijn vitiligo?

    Groet.

    5 reacties
    Reageren
    Anoniem

    Zouden dit niet gewoon striae kunnen zijn als gevolg van het zwakker worden van het bindweefsel?

    Reageren
    blablabla

    Ik denk het niet, dat zit meestal aan de zijkant van je borsten. En dit zijn echt witte vlekken en op mijn tepel..

    Reageren
    Anouk

    Witte vlekken rond de tepel en areola kunnen in verband worden gebracht met zwangerschap maar ook met maligne afwijkingen aan de borst. Doe je regelmatig borstzelfonderzoek? Ga bij twijfel naar de huisarts, en doe een zwangerschapstest.

    Reageren
    blablabla

    Ik slik de pil, op regelmatige tijden en ben op dit moment gewoon ongesteld, een zwangerschap lijkt me dus onlogisch… ik check me niet regelmatig na, maar wel zo af en toe als ik er eens aan denk. Gister heb ik nog gecontroleerd en kon niets vreemds voelen.

    Ik ben er zelf bijna zeker van dat het tóch vitiligo is, aangezien het ook ‘symmetrisch’ is, aan beide kanten, wat ik overal op mijn lichaam aantref bij de vitiligo plekken.

    Toch bedankt voor je reactie, ik houd het wel in de gaten.

    Reageren
    Anoniem

    Ik heb net hetzelfde. Ook vitiligo op mijn knieën, rug, buik, huid rond de ogen, geslachtsdelen

    Reageren
Reageer op: witte tepels????
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?

Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.
Medische hulp

Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?

Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.