- kuske29 maart 2010 om 21:48
ben vier dage overtijd wat moet ik doen ? afwachte of test gaan halen? ben ik zwanger? hoe groot is de kans van wel!?
8 reactiesReagerenJeanne29 maart 2010 om 23:49Hoi Kuske, dat is zo niet te zeggen. Ik neem aan dat je onveilig gevreeën hebt, maar misschien is er een andere reden voor het uitblijven van je menstruatie. Misschien ben je er licht, misschien ben je erg gespannen, misschien is er sprake van enige hormonale onbalans. In ieder geval zou je een zwangerschapstest kunnen doen, dan weet je in ieder geval meer.
ReagerenAnoniem29 maart 2010 om 23:50Redenen uitblijven menstruatie
http://www.dokter.nl/forum/Menstruatie/87368-Redenen-uitblijven-menstruatie.htmlZwangerschapstest; hoe vroeg kun je het doen?
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Zwangerschap/146765-Zwangerschapstest-hoe-vroeg-kun-je-het-doen.htmlkuske31 maart 2010 om 20:14dis bijna nu al een week en buh stress heb ik totaal nie! dis zo gek :s en test kope durf nie echt eigelijk wat als eccht zo is
ReagerenMaartje31 maart 2010 om 21:37Ga dan samen met je vriendje of met je moeder of een vriendin naar de huisarts. Ik kan mij voorstellen dat je het niet durft te testen.
Toch is het belangrijk dat je het weet want als je zwanger bent zul je maatregelen moeten treffen door direct te stoppen met roken en drinken en foliumzuur te gaan nemen.
Als je zo volwassen bent om onveilig te vrijen, zul je nu zo volwassen moeten zijn om de gevolgen en de consequenties onder ogen te zien en op te pakken. Wees een meid, en doe wat nodig is!
ReagerenAnita31 maart 2010 om 22:22Hoe groot is de kans om zwanger te raken?
Reageren
Normaal gesproken is de kans 17% per maand als je omstreeks de ovulatie meermalen sex hebt gehad.
Maar het kan ook in 1 keer raak zijn.
De kans zegt echt helemaal niets of iemand wel of niet zwanger kan worden in een bepaalde periode.
Doe dus maar een test en je weet meer.kris1 april 2010 om 09:13sorrie maar vind het een beetje kinderachtig dat je geen test durft te kopen.
neem aan dat je ook maandverband en tampons en eventueel gewoon condooms koopt?idd wie groot genoeg is om te sexen is ook groot genoeg om naar de winkel te gaan.
Reageren
neem aub je verantwoordelijkheid! bedoel het niet slecht maar vind dit geen verantwoordelijk gedrag. en al helemaal niet voor een eventueel aanstaande moeder…
groetjes kriskuske1 april 2010 om 13:13ik geef jullie gelijk da het mss belachlijk is maar omdat men vriend me heeft late zitte is de stap eens zo moeilijk ze! zal de gevolge natuurlijk moeten dragen en ik ga morgen ook test halen!! want een week is echt lang!
Reagerenkris1 april 2010 om 15:24ja en wil je nergens toe zetten, maar omdat je relatie voorbij is en je missch het kindje niet wil houden moet je snel maatregelen nemen. maar laat je wat weten hoe en wat?
Reageren
gr.
Specialisme
Zwangerschap
Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.
weet het nu nie :s
- Door kuske
- 29 maart 2010 om 19:48

Beheerd door
Peter (huisarts)
- 8 reactiesReageren
Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?
Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.Medische hulp
Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?
Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.Naar zelfzorg
Specialisaties