- Nancy21 augustus 2024 om 13:20
Hallo,
1 augustus was ik op gewone controle bij de gynaecoloog. Ze zei dat ik dik baarmoederslijmvlies had en dacht dat ik in het midden van mijn cyclus was. Dat zou best kunnen aangezien mijn cyclus varieert tussen 25 en 28 dagen. Ik was op dag 9. Maar tot heden nog steeds geen menstruatie gehad. Enkele dagen geleden een negatieve zwangerschapstest. Wat zou er aan de hand kunnen zijn?
Mvg,
Nancy.1 reactieReagerenSuus21 augustus 2024 om 16:35Als je denkt dat er iets aan de hand zou kunnen zijn, kun je beter je gynaecoloog bellen.
Reageren
Waarschijnlijk zal die dat beter kunnen beoordelen dan mensen op een forum.
Die kunnen wel mogelijke oorzaken noemen,maar je hebt nog steeds geen idee wat her bij jou is…….
Specialisme
Zwangerschap
Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.
Dik baarmoederslijmvlies
- Door Nancy
- 21 augustus 2024 om 11:20
Beheerd door
Peter (huisarts)- 1 reactieReageren
Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?
Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.Medische hulp
Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?
Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties