Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Zwangerschap

Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.

kans zwangerschap

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • alias

    Hoi,
    Recent heb ik seks gehad met mijn vriendin. Wij hebben een condoom gebruikt en ik controleer het condoom altijd of het lek is of niet. Het condoom was nog goed, maar mijn penis zat niet meer helemaal voor het reservoir maar meer tegen de zijkant. Ik weet niet of dat is gebeurd tijdens de seks of nadat mijn penis slap werd. Kan mijn sperma eruit lekken tijdens de seks als mijn penis niet meer helemaal goed in het condoom zit?
    Het lijkt mij van niet maar ik ben best angstig hierover. Mijn redenatie is namelijk dat dit niet uitmaakt omdat het condoom toch heel is. maar helemaal daarop vertrouwen durf ik niet.

    Alvast bedankt.

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Als de condoom goed sluit om de penis, is dat geen probleem

    Reageren
    alias

    Misschien een gekke vraag maar hoe weet je of het condoom goed sluit? Gewoon dat het strak zit zonder dat het knelt of zoiets dergelijks?

    Reageren
    John (moderator)

    Als hij strak om de penis sluit en niet heen en weer schuift

    Reageren
Reageer op: kans zwangerschap
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?

Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.
Medische hulp

Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?

Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.