Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Zwangerschap

Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.

ben ik zwanger

  • lisette

    ik heb een vraagje ik ben bevallen van een zoontje op 24-05-08 ik heb toen drie maanden borstvoeding gegeven ik heb mijn eerste menstruatie gekregen op 14 november daarna niet meer ik heb wel gewoon gemeenschap gehad zonder anticonceptie ik weet het dus niet zeker als ik zwanger ben ik heb wel een test gedaan op 1januari maar die was negatief misschien heb ik te vroeg gedaan dus ik weet het nu niet.

    4 reacties
    Reageren
    brenda

    misschien niet, maar het zou ook raak kunnen zijn , test voor de zekerheid dus nog maar een keertje, vanaf de computer blijft het toch raden.
    Brenda

    Reageren
    Sachja

    Als je de test goed gedaan hebt is de kans bijna 100% dat je niet zwanger bent.

    Maar je kunt het niet goed gedaan hebben, lees daarom altijd goed de bijsluiter en volg de richtlijnen exact op.

    Misschien heb je bijvoorbeeld geen geconcentreerde ochtend-urine gebruikt, of was de ochtend urine te sterk verdund omdat je ervoor erg veel gedronken had, of je hebt de urine te lang laten staan, of het potje was niet schoon, of misschien heb je te vroeg afgelezen… Dit staat allemaal duidelijk in de handleiding, goed lezen dus zou mijn advies zijn.

    Als je de test te vroeg gedaan hebt, is er een kans dat het niveau van het ‘zwangerschaps-hormoon’ HCG nog niet op een meetbaar niveau is. Het is daarom te adviseren de test te herhalen. Of ga even naar de huisarts, die kan een goed test met je doen en gelijk overleggen waar je op moet letten als je zwanger blijkt te zijn.

    Is het kind gewenst? Als de zwangerschapstest dan positief is, dan ben ik de eerste die je feliciteert!

    Hai!

    Reageren
    olwine

    nou bij deze wil ik laten weten dat ik mijn menstruatie heb gehad dus ik ben niet zwanger dank je wel voor het reageren. doeiiiiiiiii.

    lisette

    Reageren
    brenda

    fijn dat je nog even terug komt hier, dat doen er niet veel, wel van alles vragen en nooit meer laten horen hoe het is afgelopen.
    bij jou dus nog duidelijk wat hormonen in de war.
    misschien vond je het nog wat te vroeg? ga dan weer aan de pil.
    anders veel succes, verder, Brenda

    Reageren
Reageer op: ben ik zwanger
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?

Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.
Medische hulp

Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?

Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.