Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Zwangerschap

Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.

Kans zwangerschap & pretpark

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Carmen

    Hallo allemaal,
    Mijn man en ik hebben onlangs besloten te gaan voor een tweede kindje. Nu weet ik dat ik afgelopen week een eisprong heb gehad en we hebben ook gevreeën. Er is dus een (kleine) kans dat ik zwanger ben, maar dit zou dan héél pril zijn.
    Aanstaand weekend ga ik naar een pretpark; kan ik dan wel of niet in achtbaan? De zwangerschap zou dan immers pas in de 1e of 2e week zijn? Ik wil er niet aan… maar een vriendin van mij is ervan overtuigd dat het nu nog wel kan?
    Ben benieuwd!
    Groetjes, Carmen

    4 reacties
    Reageren
    brenda

    de meeste verloskundigen zeggen dat het geen kwaad kan, maar er wordt ook weleens anders over gedacht.Er staan behoorlijke krachten op je lichaam!
    In de pretparken staan ook waarschuwingsbordjes: niet bij zwangerschap!
    mijn vraag: waarom zou je zoiets willen? als het mis gaat vergeef je het jezelf niet.
    zou zelf nooit het risico nemen, die 8 baan kan later wel weer/
    fijne zwangerschap verder.
    Brenda

    Reageren
    Carmen

    Hallo Brenda,
    Bedankt voor je reactie! Ik blijk niet zwanger te zijn, helaas (had het ook nog niet verwacht hoor). Volgende keer beter. Dagje pretpark was desondanks heel leuk!
    Liefs, Carmen

    Reageren
    jo

    Nee, dat kan echt geen kwaad hoor! In de achtbaan als je 1 of 2 wk zwanger bent. Het gaat hier om een hoeveelheid cellen ter grootte van een speldenknop.

    Reageren
    Anoniem

    wat een onzin
    de meeste kijken alleen naar de borden een bord bij een atractie zegt niets
    neem bijvoorbeeld de efteling
    in de baron mag je niet als je zwanger ben
    maar je mag dan wel in de pyton.
    beetje raar.
    ondanks dat de baron sneller gaat is de pyton net zo gevaarlijk voor je
    als je zwanger bent.
    ik zou nergens ingaan wat met g kracht te maken heeft
    dan zit je veilig

    Reageren
Reageer op: Kans zwangerschap & pretpark
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?

Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.
Medische hulp

Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?

Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.