Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Zwangerschap

Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.

Need help

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Simone

    Hoi,

    Ik ben 18 jaar, en heb nu sinds ongeveer een maand een vriend.

    Ik slik al vanaf mijn 14e de pil, maar ben er zojuist achter gekomen dat ik heb verkeerd slikte. Ik wachtte altijd in mijn ”stopweek” tot ik niet meer ongesteld was maar blijkbaar werkt dit helemaal niet zo.

    Nu heb ik al aantal keren sex met mijn vriend gehad, en een paar keer is het condoom gescheurd. Ook hebben we het afgelopen 2 weken 3 x zonder condoom gedaan.

    Nu ben ik heel erg bang dat ik zwanger ben, en begin ook symptomen te krijgen zoals buikpijn en misselijk, maar dit komt misschien ook door angst?

    Wel wil ik er even bijzeggen dat ik nu 2 pilstrips achter elkaar heb geslikt zonder stopweek en ik hoef er morgen nog maar eentje.

     

    Is er een kans dat ik zwanger ben? ik ben zo bang, aangezien dit al een keer bijna zo was.

     

    xx

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Kortere stopweken zijn in principe geen probleem als je maar langer duren dan 3-4 dagen. Na de komende stopweek de pil maar gaan gebruiken zoals het zou moeten

    Reageren
    Simone

    Ja maar ik heb meestal geen kortere, maar langere stopweken.

     

    Reageren
    John (moderator)

    Stopweken die langer duren dan 7 pilvrije dagen?

    Reageren
Reageer op: Need help
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?

Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.
Medische hulp

Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?

Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.