Zoeken Vraag het forum

Zwanger?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Charlotte

    ik ben heel erg bang dat ik zwanger ben, ookal heb ik nog nooit seks gehad (ik heb zelfs nog nooit een vriendje gehad). Ik ben de laatste tijd enorm duizelig en misselijk. Verder heb ik ook steeds een opgeblazen gevoel in mn buik, ik heb ook het idee dat mn buik dikker is geworden. Ook is het zo dat als ik langs mn navel knijp (naar binnen in mn huid) dat ik er dan een ‘buis’ voel. Ik ben er echt heel erg bang voor, ook omdat ik nog minderjarig ben en omdat de symptomen er heel veel oplijken. Ook ben ik al sinds mei niet meer ongesteld geworden.

    8 reacties
    Reageren
    Ano
    • Je hoeft niet bang te zijn. Om zwanger te worden, heb je echt een man/jongen nodig die met zijn penis sperma in je vagina brengt. Anders kan je onmogelijk zwanger zijn. Je kan beter naar de huisarts gaan hiermee, die kan onderzoeken waarom je niet ongesteld wordt. Maar zwanger ben je niet.
    Reageren
    Charlotte

    bedankt voor je antwoord! Ik denk zelf ook dat ik de klachten duizeligheid enz heb gekregen door de stress, omdat ik dus de hele tijd bang was dat ik zwanger ben.

    Reageren
    Ano

    Je kan zelfs zo erg denken dat je zwanger bent, dat je zelfs wat symptomen krijgt terwijl je het niet bent.

    Reageren
    Ano

    Praat er alsjeblieft over met iemand. De huisarts of je ouders. Zij kunnen je ook gerust stellen.

    Reageren
    Charlotte

    Ik weet ook wel dat het eigenlijk gewoon onmogelijk is dat ik zwanger ben maar de symptomen lijken er gewoon echt heel veel op, ik durf er ook over te praten.

    Reageren
    Charlotte

    Ook heb ik dat elke keer als ik naar de wc ga en dat ik me daarna afveeg dat er dan een veegje bloed op het wc papier is. Ook heb ik gevoelige borsten.

    Reageren
    Ano
    • Het is echt onmogelijk dat je zwanger bent. Maar nogmaals, ga naar de huisarts, want mogelijk is er wel iets anders niet helemaal in orde.
    Reageren
    Catootje

    Je hormonen kunnen ontregeld zijn. Weet niet of je de pil gebruikt. Die wordt soms gebruikt bij menstruatieklachten. Andere medicijnen, zoals pijnstillers, kunnen je hormonen ook ontregelen. In elk geval even naar je huisarts. Daarnaast zou bijvoorbeeld een orthomoleculair therapeut kunnen helpen, om je hele gezondheid te ondersteunen. Veel vrouwen hebben te maken met insulineresistentie en oestrogeendominantie, wat tot tal van klachten kan leiden. Een alternatief therapeut die gespecialiseerd is in de hormoonhuishouding kan helpen dat bij te sturen, met kijken naar je voedingspatroon en voedingssupplementen en natuurlijke middelen.

    Reageren
Reageer op: Zwanger?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.