- Anoniem9 april 2018 om 21:15
Hallo, mijn moeder heeft rauwemelk van de boer gehaald maar wel gekookt daarna. Kan ik het drinken? Ben 37 weken zwanger.
1 reactieReagerenJohn (moderator)
9 april 2018 om 21:43Als ze goed en en lang genoeg gekookt is, kun je die drinken…Maar als je net niet zeker weet, zou ik het risico niet lopen
Reageren
Specialisme
Zwangerschap
Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.
Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?
Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.Medische hulp
Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?
Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.Naar zelfzorg
Specialisaties