Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Zwangerschap

Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.

Veranderde geur en pijnlijke vagina tijdens zwangerschap

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • 22

    Hallo, ik ben nu bijna 8 maanden zwanger en heb gedurende mijn hele zwangerschap al een veranderde geur bij m’n vagina. Echt een nare geur, kan het niet echt omschrijven.. Mijn afscheiding is wel wat meer dan voor de zwangerschap, maar dat schijnt normaal te zijn. Ook voelt het van binnen anders tijdens de sex, vaak is het pijnlijk, en de ene x dat het wel enigzins ’te doen’ is, heb ik daarna meteen een schimmelinfectie (die had ik voor mijn zwangerschap ook al regelmatig,ben ik overgevoelig voor schijnt). Ik vroeg me af of dit normaal is en of meer vrouwen hier last van hebben/hebben gehad…?

    1 reactie
    Reageren
    anoniem

    Ja ik heb dat ook, ben nu 4,5 maand zwanger en sinds het begin kan ik nog wel genieten van sex, maar niet meer van penetratie. Dat is gewoon te pijnlijk, zelfs als ik echt probeer te ontspannen. Ik denk dat het er voor sommige van ons gewoon bij hoort. Alleen vieze geurtjes heb ik geen last van, maar ik heb wel ergens gelezen dat ook dit heel normaal kan zijn.

    Reageren
Reageer op: Veranderde geur en pijnlijke vagina tijdens zwangerschap
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?

Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.
Medische hulp

Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?

Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.