- anoniem4 april 2008 om 13:07
Ik had net sex met mijn vriendje, en ik heb al 6 maanden met hem… We hebben het dan ook best vaak gedaan, alleen begon het nu heel erg te bloeden nadat we het gedaan hadden. Ik kreeg eerst een steek in mijn maag en zag later dat alles onder het bloed zat. Kan het zijn dat dat het maagdenvlies is? of moet die al lang gebroken zijn..
Op http://www.sexwoordenboek.nl staat dat het chonoroe of chlamidia kan zijn.. klopt dat?6 reactiesReagerenAnoniem4 april 2008 om 16:35ja kan dit beter bij seksualiteit zetten lijkt mij, het heeft niks met een zwangerschap te maken natuurlijk.
ReagerenAnoniem4 april 2008 om 21:00Een contactbloeding is reden om de huisarts te bezoeken voor SOA onderzoek. Het kan op chlamydia duiden, of onrustige cellen van de baarmoederhals.
ReagerenAnoniem1 maart 2010 om 18:01Bloedingen tijdens sex
http://www.dokter.nl/forum/Relatie-seksualiteit/215078-Bloedingen-tijdens-sex.htmlPijn onderbuik, contactbloedingen…
http://www.dokter.nl/forum/Vagina-baarmoeder-eierstokken/194126-pijn-onderbuik-contactbloedingen.htmlSoms licht bloedverlies na sex
http://www.dokter.nl/forum/Vagina-baarmoeder-eierstokken/174643-soms-licht-bloedverlies-na-sex.htmlGevaarlijk?
http://www.dokter.nl/forum/Vagina-baarmoeder-eierstokken/221700-gevaarlijk.htmlVloeien na Sex
http://www.dokter.nl/forum/Relatie-seksualiteit/175375-Vloeien-na-Sex.htmlSteken in onderbuik
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Vagina-baarmoeder-eierstokken/192184-steken-in-onderbuik.htmlDaani2 juni 2010 om 17:04Eeeey
Reageren
ik had net met een jongen geneukt en ik bloeiden?
wat betekend dat?? dat ik zwanger word ofzo??
wil het graag weten groetjes XXXX2 juni 2010 om 18:06Ik vind je vraagstelling wat nonchalant.
Was het de eerste keer, ik bedoel was je maagd? Een keertje wat bloedverlies kan in de regel geen kwaad.
ReagerenZonnetje3 juni 2010 om 20:41Bloedverlies is normaalgesproken geen verschijnsel van een zwangerschap.
Als je geen anticonceptie gebruikt (pil en condoom) kun je wel zwanger raken en een geslachtsziekte oplopen.
Een zwangerschap merk je pas na een paar weken onveilige sex.
Reageren
Specialisme
Zwangerschap
Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.
bloed na het neuken
- Door anoniem
- 4 april 2008 om 11:07
Beheerd door
Peter (huisarts)- 6 reactiesReageren
Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?
Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.Medische hulp
Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?
Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.Naar zelfzorg
Specialisaties