- Ikkuh21 januari 2008 om 17:10
hallo iedereen,
even een vraagje.
ik ben in de week van 11 december voor het laatst ongesteld geweest.. en sindsdien slik ik de pil ook niet meer.!
Nu had ik vorige week donderdag ongesteld moeten worden..(althans dat werd ik atlijd toen ik de pil nog slikte) maar ben nog steeds niet ongesteld.
kwaaltjes:
-pijnlijke harde borsten
-pijn in onderbuik, alsof ik ongesteld moet worden. Al 10 dagen.
-veel plassenwat kan het zijn? Zwanger of niet? of gewoon omdat ik gestopt ben met de pil dat mijn baarmoeder in de war is ???
ik hoor graag van jullie
gr.
1 reactieReagerenAnoniem21 januari 2008 om 17:24zie ander forum
Reageren
Specialisme
Zwangerschap
Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.
Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?
Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.Medische hulp
Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?
Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties
