Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Zwangerschap

Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.

Zwanger?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • .

    Ik had een vraagje. Mijn vriend en ik hebben altijd seks met condoom terwijl ik wel gewoon de pil slik. Nu heb ik alleen veilige seks gehad maar ik ben ik een dag te laat begonnen met mijn nieuwe pilstrip. Hij heeft wel tegen mij aan gelegen en een beetje geplaagd bij mijn vagina, maar hij is niet in me geweest zonder condoom. Kan ik hierdoor toch zwanger raken?

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Daar raak je niet zwanger van.  Houdt er wel rekening mee, dat de pil de eerste 7 dagen niet betrouwbaar is omdat je een dag te laat bent begonnen.

    Reageren
    X

    Ik heb wel eens wat gelezen van voorvocht en dat je daardoor zwanger kan raken?

    Reageren
    John (moderator)

    In principe raak je van voorvocht niet zwanger omdat er geen levende spermacellen in zitten.

    Reageren
Reageer op: Zwanger?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?

Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.
Medische hulp

Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?

Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.