- Nieuwschierig13 november 2016 om 22:26
Hpi!
Ik slik de pil al langere tijd. Nu ben ik 3 dagen na stopweek mijn pil vergeten. Deze heb ik uiteindelijk na 24 uur ingenomen samen met de pil van volgende dag.
Ik heb 7 dagen voor beginnen met pil en binnen 3 dagen na vergeten pil onveilige seks gehad.
Hoe groot zal de kans zijn dat ik zwanger ben?5 reactiesReagerenJohn (moderator)
13 november 2016 om 23:20Nieuwschierig14 november 2016 om 06:20Bedankt voor je antwoord.
Reageren
Bijsluiter had ik inderdaad gelezen, werd er alleen niet duidelijker van vond ik. Denk vraag het hier! Nog maar een keer lezenJohn (moderator)
14 november 2016 om 10:32Je moet kijken bij pil vergeten in de eerste week!
ReagerenNieuwschierig14 november 2016 om 12:44Het enige dat daar staat is ‘ raadpleeg u arts’. Daar kom ik dus niet veel verder mee
ReagerenJohn (moderator)
14 november 2016 om 16:44Bij het vergeten van een pil in eerste week is er een risico op zwangerschap wanneer je in de 7 dagen voorafgaande, ook al was dat in de stopweek, onbeschermde seks hebt gehad. Je moet dan de morning after pil gebruiken, Vervolgend moet je er dan rekening mee houden dat de pil de eerste 7 dagen na het vergeten ook niet betrouwbaar is. Je hebt dus beide keren seks gehad in de risicovolle periode. Er is dus een risico op zwangerschap.
Reageren


