Zoeken Vraag het forum

rare bult op schaamlip.

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • everyyou

    hoi,
    al ongeveer een jaar scheer ik mijn vagina. nu ontsond er een paar dagen geleden na het scheren een rare bult op mijn schaamlip. ik dacht dat dit een ingegroeid haartje zou zijn dus ik prikte het uit met een naald. er kwam pus uit maar de bult ging niet weg. een dag later probeerde ik het weer uit te prikken maar er kwam alleen bloed uit. ik probeer het nu elke dag in de hoop dat het een keer weggaat maar er komt alleen maar bloed uit en de bult gaat niet weg. hij is wel iets kleiner geworden. de bult is nu licht rood en als ik er voorzichtig in knijp voelt het een beetje hard. weet iemand wat deze bult is en wat ik eraan kan doen?

    1 reactie
    Reageren
    Emmeke

    Precies, een puistje. Trekt vanzelf weer weg. Niet meer aan pulken.

    Groetjes

    Reageren
Reageer op: rare bult op schaamlip.
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.