Zoeken Vraag het forum

tandvleesontsteking

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Twentyone

    Ik heb sinds gisteren een tandvleesontsteking tussen de kiezen in de rechteronderrij. gisteren had ik er nog niet zoveel last van, maar sinds ik vandaag daar gestokerd heb is het pijnlijker geworden. Ik heb net met bocasan gespoeld.
    wat kan ik nog meer doen om de ontsteking te laten verdwijnen?

    Groetjes Twentyone,

    4 reacties
    Reageren
    Mick

    Tandvleesontstekingen verdwijnen in de regel vanzelf, in de zin dat de lichaamseigen afweer in actie komt om de ‘indringers’ te verjagen. De zwelling geeft aan dat er al een afweerreactie op gang is gekomen. Als het goed is zal het in de loop van de komende dagen snel afnemen.
    Bij langer aanhouden of toenemen van de onsteking od als je je zorgen maakt, zou ik over een dag of tien even naar de huisarts gaan. Laat het in ieder geval met rust want met tandenstokers duw je opnieuw bacteriën in de zich herstellende wonde.

    Reageren
    brenda A

    met tandvleesontsteking zou ik altijd naar de mondhygieniste gaan.
    zij kan eens kijken wat er aan de hand is en de boel goed reinigen.
    Een tandvleesontsteking gaat inderdaad vaak wel over, maar kan ook verder gaan en dan heb je de kans dat de kies los gaat zitten op den duur, dus ik zou voor de zekerheid even gaan, of naar de tandarts dat kan ook natuurlijk.
    groetjes, Brenda

    Reageren
    Michaël

    Parodontitis is een ontsteking van de weefsels rondom de tand. Het is een bacteriële infectieziekte die ontstaat door ontstoken tandvlees oftewel gingivitis. In een verder gevorderd stadium kan het kaakbot erdoor worden aangetast, wat verlies van kiezen en tanden tot gevolg kan hebben.

    Reageren
Reageer op: tandvleesontsteking
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.