Zoeken Vraag het forum

Chlamidia & gonoroe weg door antibiotica

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Krimi

    Een maand geleden werd bij mij chlamidia en gonoroe vastgesteld. Ik werd direct behandeld tegen beide.

    Ik heb in de laatste maanden (onveilg) sexueel contact gehad met andere vrouwen.  Deze werden echter allemaal getest en kregen negatief resultaat.

    Tijdens de laatste 3 weken voor symptomen chlamidia en gonoeore en ook nog 1 keer (meer dan 1 week na inname medicatie) na de behandeling had ik ook nog onveilige sex met mijn vaste partner.

    Mijn vaste partner werd nog niet behandeld maar heeft wel een bloedtest ondergaan (meer dan 3 weken na mijn behandeling) omdat zij een longontsteking had de laatste weken. Hieruit bleek dat zij niet besmet is met chlamidia. Over Gonoroe heb ik geen zekerheid aangezien hier niet op getest werd.

    Voor haar longontsteking kreeg mijn partner Amoxyclav 875 mg toegediend voor 10 dagen.

    Zou het kunnen dat zij door mij ook besmet geraakt is maar dat de Amoxyclav ook de chlamidia ( en gonoroe) behandeld heeft?

    Zij heeft nu wel een andere vaginale witafscheiding en jeuk in schaamstreek momenteel. Maar dat heeft ze vorig jaar ook al eens gehad na inname van zware antibiotica?

     

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Voor de gonorroe zou dat inderdaad kunnen en het zou een chlamydia test kunnen beinvloeden.

    Door de antibiotica, kan ze nu wel een schimmelinfectie hebben.

    Reageren
Reageer op: Chlamidia & gonoroe weg door antibiotica
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.