- Mandy18 mei 2022 om 18:25
Goedemiddag. Ik heb een vraag. Ik heb HG en ik wil graag mijn bikinilijn groot laseren, dat houdt in dat alles van onder wordt gelaserd (dus schaamstreek, lippen, alles wat haar heeft daar onder).
Wellicht een aparte vraag. Maar kan dit? Kan dit een uitbarsting triggeren zoals zonnen? Ik durf dus niet omdat ik weet dat ze na een tijd de stand van de laser hard gaat en dat als een soort steken voelt door de warmte.
Heeft iemand hier ervaring mee? Ik zou dit graag willen maar als ik na elke sessie een mogelijke uitbarsting krijg.. liever niet.. alvast dank
3 reactiesReagerenJohn (moderator)
18 mei 2022 om 18:39Ik raad niet aan om dat te doen. Het kan zelfs een sterker effect hebben dan zonnen
ReagerenAnoniem18 mei 2022 om 22:14Ik heb inmiddels twee of drie laser sessies gehad sinds ik weet dat ik HG heb en ik heb daar nooit een uitbarsting van gekregen. Maar iedereen heeft wel andere triggers natuurlijk.
ReagerenMandy23 mei 2022 om 11:33Dankjullie wel
Reageren



