Zoeken Vraag het forum

Anale chlamydia na genitale seks?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Verleden maand heb ik bij uitzondering anonieme seks zonder condoom gehad. Ik was me bewust van het risico en een week later kreeg ik ook jeuk aan mijn penis. Toen heb ik me meteen laten testen. Dat de uitslag positief was verbaasde me niet. Maar wat me wel verbaasde: er was chlamydia in mijn anus gevonden en alleen daar, dus niet aan penis of keel. Maar ik heb geen anale seks gehad. Toen niet en ook zeker een jaar daarvoor niet.
    Hoe kan dat? Als ik dit via genitaal contact heb opgelopen dan moet het toch ook bij mijn penis gevonden worden? En als het daar niet zit waar komt die jeuk dan vandaan? Of moet ik concluderen dat het niets te maken heeft met de gebeurtenissen verleden maand?
    N.B. Ik maak me verder geen zorgen. Voor wie het wil weten: ik ben met een antibioticumkuur bezig en houd mij voorlopig verre van risicocontacten. Dus svp geen adviezen in die richting want daar gaat mijn vraag niet over.

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Dat is op zich wel wat vreemd.

    Zou het kunnen dat je met een eerder contact de chlamydia hebt opgelopen?

    Reageren
Reageer op: Anale chlamydia na genitale seks?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.