Zoeken Vraag het forum

kleine witte puntjes op eikel

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Christof

    Hoi, mijn vriendin had tijdje geleden last van jeuk en puntjes in de vagina. Enkele dagen later stel ik bij mezelf rode irritatie en witte puntjes vast op de eikel, voorlopig heb ik er verder wel geen last van. Iemand een idee wat dit zou kunnen zijn? [img size=451]http://www.dokter.nl/media/kunena/attachments/legacy/images/Naamloos.jpg[/img]

    2 reacties
    Reageren
    Lana

    Hai, ik denk een schimmelinfectie – Candida. Candida is geen SOA en kan goed verholpen worden met een kuurtje van de huisarts. Fungizone crème of Gyno-Daktarin crème. Had je vriendin ook last van afscheiding?

    Reageren
    Chris1974

    Hoi, Inderdaad vrijwel zeker schimmelinfectie. Zo snel mogelijk naar je huisarts; heb ik ook gedaan, maar toch loop ik er al jaren mee rond (Maar wees gerust, want ik geloof dat ik gewoon pech heb; gaat meestal vrij snel over met zalfje). Soms is het zo erg dat de rand van mijn eikel open ligt. Als er mensen goede tips hebben, laat ze hier dan achter. Wat ik al geprobeerd heb:
    – Fluconazol
    – Myconazol
    – Daktarin
    – Zout/Appel-azijn/Tea-Trea
    – Extra knoflook
    – vaseline
    – niets doen behalve spoelen met water, om zo ‘penis-flora’ te laten herstellen
    – minderen met suiker/koffie/alcohol/gist-producten

    Reageren
Reageer op: kleine witte puntjes op eikel
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.